پذیرش بدون کنکوردانشگاه غیرانتفاعینتایج بدون کنکور غیرانتفاعی

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1400

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1400

همان طور که می دانید دانشگاه غیرانتفاعی یکی از دوره های دانشگاه های سراسری است که به دلیل ارائه تعداد زیادی از رشته های بدون آزمون دارای طرفداران زیادی است. متقاضیان واجد شرایطی که در موعد مقرر نسبت به ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی اقدام نموده اند، بی صبرانه منتظر دریافت نتایج و اطلاع از رشته محل پذیرفته شده خود می باشند. سازمان سنجش آموزش کشور انتخاب های داوطلبان را بررسی نموده و یکی از آن ها را به عنوان رشته و دانشگاه محل تحصیل آن ها اعلام می نماید. جهت کسب اطلاع از زمان و نحوه دسرسی به این نتایج به ادامه مطلب توجه کنید.

نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مهر ماه سال جاری، اواخر شهریور ماه اعلام می گردد.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1400

گفتیم که پذیرش دانشجو در اغلب رشته های دانشگاه غیرانتفاعی بر اساس سوابق تحصیلی و با معدل کتبی دیپلم و یا معدل کل مقطع کاردانی انجام می گیرد. متقاضیانی که در فرآیند ثبت نام و انتخاب رشته های بدون آزمون این دانشگاه در هر یک از ورودی های مهر و بهمن ماه شرکت کرده باشند، می توانند مطابق با زمان بندی اعلام شده اقدام به دریافت نتیجه خود نمایند.

زمان دریافت نتایج بدون کنکور مهر ماه

سازمان سنجش آموزش کشور زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی هر یک از نیمسال های مهر یا بهمن را مشخص می کند. مطابق با مندرجات دفترچه راهنمای انتخاب رشته این پذیرش، نتایج بدون کنکور نیمسال اول دانشگاه های سراسری از جمله موسسات و مراکز آموزش غیرانتفاعی، هفته آخر شهریور ماه سال جاری از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی sanjesh.org منتشر می گردد.

زمان دریافت نتایج بدون کنکور بهمن ماه

با توجه به این که در سال های اخیر نحوه پذیرش دانشجو در ترم بهمن ماه دانشگاه غیرانتفاعی به شیوه غیرحضوری تغییر یافته است، انتشار نتایج این نیمسال نیز به صورت اینترنتی انجام می گیرد. در حال حاضر هیچ گونه اطلاعیه ای مبنی بر تاریخ دقیق اعلام نتایج بدون کنکور بهمن ماه از سوی سازمان سنجش منتشر نشده است. اما مطابق با روال سال گذشته احتمالا نیمه دوم دی ماه شاهد انتشار اسامی پذیرفته شدگان باشیم. شما می توانید در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره عضویت داشته باشید و از آخرین اخبار در این زمینه آگاه شوید.

نحوه اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1400

همان طور که اشاره شد، اعلام اسامی پذیرفته شدگان بدون کنکور غیرانتفاعی توسط سازمان سنجش صورت می گیرد. لذا داوطلبان باید در موعد مقرر به سایت این سازمان مراجعه نموده و با طی مراحل زیر، نتیجه پذیرش خود در نیمسال مربوطه را دریافت نمایند.

  • ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید و بر روی گزینه “سراسری” کلیک کنید.

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1400

  • در این قسمت با کلیک بر روی گزینه “نتایج نهایی انتخاب رشته های پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری سال 1400”، وارد صفحه اعلام نتایج خواهید شد.

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1400

  • اکنون وارد پورتال شخصی خود شده و با انتخاب یکی از روش های موجود، از نتیجه آزمون خود مطلع شوید.
  1. وارد کردن شماره شناسنامه و نام خانوادگی
  2. درج نمودن شماره پرونده و شماره شناسنامه

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1400

افرادی که موفق به قبولی در یکی از کد رشته محل های مورد علاقه شده اند، می توانند در زمان اعلام شده اقدامات مربوط به ثبت نام خود در واحد دانشگاهی پذرفته شده را به انجام برسانند. داوطلبانی که از نتیجه انتخاب رشته خود رضایت ندارند نیز می توانند شانس خود را جهت پذیرش در سایر دانشگاه های بدون کنکور را نیز امتحان نمایند. جهت آشنایی با فهرست این دانشگاه ها و شرایط ثبت نام در آن ها می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مهر ماه 1400 چه زمانی صورت می گیرد؟

نتایج بدون کنکور این دانشگاه در نیمسال اول هفته آخر شهریور ماه منتشر می گردد.

2- نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1400 از چه طریقی اعلام می شود؟

این نتایج از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انتشار می یابد.

3- جهت ورود به سیستم اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی به چه اطلاعاتی نیازمندیم؟

داوطلبان می توانند با استفاده از دو دسته اطلاعات و انتخاب یکی از روش های مندرج در متن مقاله، به مشاهده نتایج بپردازند.
سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…
l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن