سایت آموزشی فرهنگ،آموزش وب،کامپیوتر،خانه داری و آشپزی،طراحی،فتوشاپ،تلگرام،آهنگ،فیلم،برنامه نویسی،فرهنگ 21،گروه آموزشی،کرمانشاه

جشنواره تئاتر دانشگاهی مناطق در بوشهر کار خود را آغاز کرد

۹ اثر نمایشی در بخش مسابقه و یک اثر در بخش مهمان بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران، بخش مناطق (خلیج فارس) به رقابت می پردازند.

به گزارش رسیده، بخش مناطق (خلیج فارس) بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران از روز گذشته کار خود را آغاز کرده و تا ۷ اردیبهشت ماه ادامه خواهد یافت.

بنابر این گزارش نمایش های: آنشرلی با موهای قرمز (امیربهاور اکبرپور از دانشگاه شهرکرد)، دلقک های غمگین (مانلی حسین پور از دانشگاه آزاد تنکابن)، مردی که مار شد (مجید درویش نژاد از دانشگاه پیام نور ارومیه)، سنگی بر گورم (زیبا دریاسفر از دانشگاه آزاد بندر دیر)، فراخوان بازیگری (رضا ذهبی از دانشگاه هنر شیراز)، چشمش به دشت (سعید رسولی از دانشگاه دامغان)، سفارش برای اشتراک ۱۳۸ (ایمان رمضانی از دانشگاه آزاد قوچان)، ناتان و تبیلت (هادی محرابی از دانشگاه دامغان)، غشمار (ابوالقاسم یزدانی از دانشگاه نبی اکرم تبریز) در این دوره از جشنواره به رقابت می پردازند.

در این دوره، داوری بخش مناطق (خلیج فارس) بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی به عهده ی آقایان کاظم نظری، جهانشیر یاراحمدی، جواد صداقت، محمودرضا رحیمی و امیرحسین حریری می باشد.

بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران، در دو بخش، شامل بخش مناطق از سوم تا هفتم اردیبهشت ۱۳۹۷ در شهر بوشهر و با عنوان خلیج فارس و بخش سراسری و بین‌الملل از شانزدهم تا بیست و پنجم اردیبهشت ۱۳۹۷ در تهران برگزار می شود.

نوشته جشنواره تئاتر دانشگاهی مناطق در بوشهر کار خود را آغاز کرد اولین بار در بانی‌فیلم پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 4
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.