سایت آموزشی فرهنگ،آموزش وب،کامپیوتر،خانه داری و آشپزی،طراحی،فتوشاپ،تلگرام،آهنگ،فیلم،برنامه نویسی،فرهنگ 21،گروه آموزشی،کرمانشاه

۵ دلیل برای آنکه تلگرام طلایی (طلگرام پیشرفته) را دانلود نکنیم!

telegramm-talaee 5 دلیل برای آنکه تلگرام طلایی (طلگرام پیشرفته) را <a href=دانلود نکنیم! ” src=”http://farhang21.ir/wp-content/uploads/2018/05/telegramm-talaee.jpg” alt=”telegramm-talaee 5 دلیل برای آنکه تلگرام طلایی (طلگرام پیشرفته) را دانلود نکنیم! “/>

تلگرام در ایران فیلتر شده است و بسیاری از کاربران این پیام رسان کمتر از قبل به آن مراجعه می‌کنند و طبق آمارهای رسمی منتشر شده چیزی در حدود ۲۰ درصد از بازدید پست‌های کانال‌های ایرانی کاسته شده است و چیزی در حدود یک میلیون کاربر نیز به طور کلی قید تلگرام را زده‌اند، ولی هنوز بسیاری از کاربران به دنبال ورود به این پیام رسان هستند و راه‌های مختلفی را برای دسترسی به تلگرام تست می‌کنند که یکی از آن‌ها تلگرام طلایی (طلگرام پیشرفته) است که به صورت عجیبی هنوز بدون مشکل و فیلتر، دسترسی به پیام رسان تلگرام را فراهم می‌کند.

این نسخه غیررسمی از تلگرام بدون مشکل در کافه بازار قابل دانلود بوده و تابه‌حال بیش از ۲ میلیون بار دانلود شده است و ابهامات بسیار زیادی در مورد آن وجود دارد؛ ولی در این مقاله قصد داریم به دلایلی اشاره کنیم که استفاده نکردن از این نسخه از پیام رسان را توجیه کرده و به شما نیز پیشنهاد می‌کنیم به دلایلی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم دست از استفاده از این نسخه غیررسمی بردارید.

Telegram-X-vs-Telegram-Messenger 5 دلیل برای آنکه تلگرام طلایی (طلگرام پیشرفته) را <a href=دانلود نکنیم! ” src=”http://farhang21.ir/wp-content/uploads/2018/05/Telegram-X-vs-Telegram-Messenger.png” alt=”Telegram-X-vs-Telegram-Messenger 5 دلیل برای آنکه تلگرام طلایی (طلگرام پیشرفته) را دانلود نکنیم! “/>

۱- تلگرام طلایی (طلگرام پیشرفته) امنیت ندارد!

عجیب است کاربرانی که به دلیل امنیت به پیام رسان‌های داخلی اعتماد نمی‌کنند، از یک نسخه غیررسمی فارسی که معلوم نیست توسط چه گروهی منتشر شده است، بهره می‌گیرند. طبق بررسی‌هایی که توسط ما انجام شد، این نسخه غیر رسمی توسط یک گروه ناشناس منتشر شده است و هیچ اطلاعات و سابقه‌ای از آن‌ها در دست نیست!

این نسخه از تلگرام به راحتی به همه اطلاعات کاربران دسترسی داشته و قادر خواهد بود اطلاعات شخصی کاربران را برای هر نقطه‌ای از دنیا ارسال کرده و زمینه سواستفاده‌های مختلفی را فراهم نماید!

۲- تلگرام طلایی (طلگرام پیشرفته) قطع و وصلی‌های نسبتا زیادی دارد!

از دیگر اشکالات موجود در این نخسه غیر رسمی تلگرام، کندی‌های نسبتا زیادی است که در آن وجود دارد. در بررسی‌ها و استفاده‌هایی که از این اپلیکیشن داشتیم، به کرات قطعی‌های چندثانیه‌ای را مشاهده کردیم که این قطعی‌ها در دیگر راه‌های دسترسی به پیام رسان کمتر بوده و حداقل مطمئنیم که روش‌های دیگر دسترسی به تلگرام مسدود شده با چه پروسه‌ای انجام می‌شود. قطعی‌های تلگرام طلایی (طلگرام پیشرفته) آزار دهنده بوده و عملا ارزش ریسکی که در آن انجام می‌دهید، ندارد.

یکی از اشکالاتی که قطعا در استفاده از اپ مذکور با آن مواجه می‌شوید، حذف شدن پیامی است که در حال نوشتن آن هستید، ولی به دلیل قطع و وصلی‌ها پاک شده و می‌بایست از اول بنویسید!

۳- تلگرام طلایی (طلگرام پیشرفته) علی‌رغم دور زدن فیلترینگ امکان تماس صوتی راه فراهم نمی‌کند

یکی از قابلیت‌های مهم تلگرام امکان تماس صوتی آن است که به دلایل مختلف در ایران فیلتر شده و دسترسی کاربران ایرانی قبل از مسدود شدن کلی این پیام رسان، فیلتر شده بود ولی عملا با مسدود شدن کل اپلیکیشن تلگرام، طبیعتا ریسک استفاده از اپلیکیشن‌هایی مانند تلگرام طلایی (طلگرام پیشرفته) می‌بایست منجر به استفاده از امکانات مسدود شده تلگرام نیز شود ولی علیرغم این مورد، شما در این نسخه غیر رسمی دسترسی به تماس صوتی ندارید!

۴- در تلگرام طلایی (طلگرام پیشرفته) امکان ورود چندگانه ندارید

یکی از امکاناتی که تلگرام اخیرا در نسخه موبایل خود اعمال کرده است و اتفاقا مورد استفاده بسیاری از کاربران نیز قرار گرفته، امکان اضافه کردن تمام شماره تلفن‌های یک کاربر است که دارای اکانت اختصاصی هستند.اما در نسخه غیر رسمی تلگرام یعنی تلگرام طلایی (طلگرام پیشرفته) شما نمی‌توانید چند شماره به آن اضافه کنید و صرفا می‌بایست با یکی از شماره‌های خود وارد شوید و با توجه به عدم امکان نصب چند نسخه از این اپلیکیشن، کار بسیاری از کاربران که چند شماره برای کارهای مختلف خود دارند و کانال‌های متفاوتی را مدیریت می‌کنند، سخت می‌شود.

۵- با استفاده از تلگرام طلایی (طلگرام پیشرفته) دسترسی به بسیاری از کانال‌ها بسته می‌شود

آخرین دلیل برای استفاده نکردن از این نسخه غیررسمی تلگرام اتفاق عجیبی است که در تست متوجه آن شدیم. پس از اینکه شما مراحل ورود به این پیام رسان را طی می‌کنید و می‌خواهید از کانال‌هایی که در آن‌ها عضو هستید استفاده نمایید، با یک پیام جالب مواجه می‌شوید که به دلایل مختلف دسترسی به این کانال امکان‌پذیر نیست!

بدیهی است که منظور ما دسترسی به کانال‌های غیراخلاقیِ معمول که توسط خود تلگرام فیلتر می‌شوند نبوده و برخی کانال‌های خبری و آموزشی ساده با موضوعات اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و… است که دسترسی به آن‌ها طبیعتا نباید مشکل ساز باشد ولی گویا سازندگان این اپلیکیشن به جای کاربر تصمیم گرفته‌اند که نیازی به عضویت در این کانا‌ل‌ها وجود ندارد!

اگر به همه کانال‌ها و گروه‌های عضوشده خود علاقه مندید و نمی‌خواهید دسترسی به آن‌ها را از دست دهید، قید استفاده از تلگرام طلایی (طلگرام پیشرفته) را بزنید.

اگر با ۵ دلیل بالا هنوز قانع به استفاده نکردن از این اپلیکیشن نشدید، برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

Cafebazar 5 دلیل برای آنکه تلگرام طلایی (طلگرام پیشرفته) را <a href=دانلود نکنیم! ” src=”http://farhang21.ir/wp-content/uploads/2018/05/Cafebazar.png” alt=”Cafebazar 5 دلیل برای آنکه تلگرام طلایی (طلگرام پیشرفته) را دانلود نکنیم! “/>

نوشته ۵ دلیل برای آنکه تلگرام طلایی (طلگرام پیشرفته) را دانلود نکنیم! اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 4
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.