سایت آموزشی فرهنگ،آموزش وب،کامپیوتر،خانه داری و آشپزی،طراحی،فتوشاپ،تلگرام،آهنگ،فیلم،برنامه نویسی،فرهنگ 21،گروه آموزشی،کرمانشاه

بنیان‌گذار کارگشا: چرا باید پس از هر زلزله هزاران نفر بی‌خانمان شوند؟

983aae3d-ff46-4dc3-bdfd-df680983e546 بنیان‌گذار کارگشا: چرا باید پس از هر زلزله هزاران نفر بی‌خانمان شوند؟

شاید هنوز برای بسیاری از مردم ایران خاطره زلزله‌های سال گذشته فراموش نشده باشد و علی‌الخصوص تهرانی‌ها به شدت با این کلمه دچار استرس می‌شوند که از جمله دلایل این ترس، عدم اطمینان به ساختمان‌هایی است که درون آن زندگی می‌کنند. اما چاره چیست؟

مدیران کارگشا می‌گویند که ما آمده‌ایم تا با بهبود کیفیت روندهای موجود در صنعت ساختمان، نقشی در کاهش این مشکلات داشته باشیم.

kargosha7 بنیان‌گذار کارگشا: چرا باید پس از هر زلزله هزاران نفر بی‌خانمان شوند؟

به گزارش آی‌تی‌رسان، روز گذشته مرکز همایش‌های رایزن تهران میزبان یک رویداد بزرگ در صنعت ساختمان بود که یکی از کامل‌ترین پلت‌فرم‌های موجود در الکترونیکی سازی فرایندهای موجود در این بخش به فعالان این حوزه معرفی گردید.

سامانه جامع صنعت ساختمان که برند تجاری کارگشا راه اندازی شده است خدمات مختلفی به اهالی صنعت ساختمان ارایه می‌کند که به گفته بنیان‌گذار این استارتاپ قطعا نقش بسزایی در این صنعت تا سال ۱۴۰۲ خواهد داشت.

kargosha2-338x450 بنیان‌گذار کارگشا: چرا باید پس از هر زلزله هزاران نفر بی‌خانمان شوند؟  kargosha3-338x450 بنیان‌گذار کارگشا: چرا باید پس از هر زلزله هزاران نفر بی‌خانمان شوند؟  kargosha4-338x450 بنیان‌گذار کارگشا: چرا باید پس از هر زلزله هزاران نفر بی‌خانمان شوند؟

عبدالرضا جباری بنیان‌گذار این سامانه در ابتدا توضیحاتی پیرامون نحوه شکل گیری ایده راه اندازی و همچنین روند انجام کارهای آن ارایه کرد. وی در این نشست گفت: سرعت و سهولت از جمله تغییراتی است که کارگشا در صنعت ساختمان ایجاد می‌کند. قطعا اهالی این صنعت با روند فعلی آشنایی دارند و می‌دانند که سامانه‌ای مانند کارگشا چقدر می‌تواند در تسریع روندهای آن موثر باشد.

جباری در ادامه افزود: تجربه ۳۰ ساله من در صنعت ساختمان و بازار نشان می‌دهد که ما به بهبود کیفیت‌های موجود در کشورمان نیازمندیم. چرا باید بعد از هر زلزله هزاران نفر به خیابان‌ها مراجعه کنند و با استرس فراوان شب را صبح کنند؟ مطمئن باشید که یکی از دلایل مهم این اتفاق عمل نکردن به وظایفی است که برعهده ما گذاشته شده و کم کاری‌هایی است که ما به دنبال کاهش آن‌ها هستیم.

kargosha5 بنیان‌گذار کارگشا: چرا باید پس از هر زلزله هزاران نفر بی‌خانمان شوند؟

بنیان‌گذار کارگشا در ادامه گفت: ما در حال حاضر شاید با سازه‌هایمان بتوانیم افتخار کنیم و به آن‌ها ببالیم ولی قطعا در آینده و برای آیندگان مایه افتخار نخواهیم بود. مشکلات موجود در صنعت ساختمان به قدری زیاد است که باید راه حلی برای آن پیدا می‌شد که برای این موضوع با آی‌تی آشنا شدم که این اتفاق با حضور بهترین‌های این حوزه رخ داد که بسیار موثر بود.

جباری در ادامه به ترکیب جمعیتی مدیران و مسئولین کارگشا اشاره کرد و گفت: در حال حاضر اکثریت حاضر در کارگشا بانوان هستند که میانگین سنی آن‌ها ۲۹ سال است! ما به مرور در حال اضافه کردن نیروهای بیشتری از دهه هفتاد هستیم که مطمئنیم آن‌ها هم دردمند هستند و هم چاره‌دان خوب برای این دردهایی که شاید نسل ما تابحال نتوانسته‌اند چاره جویی خوبی برای آن‌ها انجام دهیم.

kargosha9-450x218 بنیان‌گذار کارگشا: چرا باید پس از هر زلزله هزاران نفر بی‌خانمان شوند؟  kargosha8-450x338 بنیان‌گذار کارگشا: چرا باید پس از هر زلزله هزاران نفر بی‌خانمان شوند؟  kargosha13-450x218 بنیان‌گذار کارگشا: چرا باید پس از هر زلزله هزاران نفر بی‌خانمان شوند؟

وی در ادامه افزود: از جمله مزیت‌های کارگشا ارتباطی است که این سامانه بین اهالی دانشگاه با بازار کار ایجاد می‌کند. کارگشا قطعا پل ارتباطی خوبی برای آن‌ها خواهد بود چرا که بسیاری از آموزش‌های بازار چیزی متفاوت‌تر از آن است که در دانشگاه گفته می‌شود. همچنین کارگشا قطعا محکی غیر مستقیم برای جداسازای افراد خبره و غیرخبره در صنعت ساختمان خواهد بود که به نوعی ممیزی‌های ویژه‌ای را در این بخش اعمال خواهد کرد.

در ادامه سخنرانان همایش رونمایی این استارتاپ، توضیح مختصری از دیدگاه خود پیرامون کارگشا و آینده صنعت ساختمان ارایه نمودند.

kargosha12 بنیان‌گذار کارگشا: چرا باید پس از هر زلزله هزاران نفر بی‌خانمان شوند؟

لازم به ذکر است که مراسم مجللی پس از برگزاری نشست خبری این رونمایی برگزار شد و مدیران عامل و مسئولین رده بالای شرکت‌های بزرگ ساختمانی مانند کیسون و …. در این رویداد حضور داشتند.

نوشته بنیان‌گذار کارگشا: چرا باید پس از هر زلزله هزاران نفر بی‌خانمان شوند؟ اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 4
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.