آگاهآگاه کاراچیاستانبولاستانبول ظالمپاورقی (ری‌کپ)جرنجمرهجنکجیوانریکپ سریال استانبول ظالمسریالسریال استانبول ظالمسریال استانبول ظالم قسمت 144 دوبلهسریال استانبول ظالم قسمت 145 دوبلهسریال استانبول ظالم قسمت 146 دوبلهسریال استانبول ظالم قسمت 147 دوبلهسریال استانبول ظالم قسمت 37 زبان اصلیسریال ترکیسریال ترکی استانبول ظالمسریال ترکیه ایسریال ترکیه‌ایسریال خارجیسریال دوبلهشنیزمشکی مدیاندیم

استانبول ظالم: ندیم بیخیال جمره نمی‌شود – قسمت 37 زبان اصلی زیرنویس چسبیده – قسمت 144، 145، 146، 147 دوبله فارسی


استانبول ظالم: ندیم بیخیال جمره نمی‌شود – قسمت 37 زبان اصلی زیرنویس چسبیده – قسمت 144، 145، 146، 147 دوبله فارسی

سریال استانبول ظالم قسمت 37 زبان اصلی
قسمت 144، 145، 146 و 147 دوبله فارسی
آگاه کاراچای مرد؟

مجموعه کامل استانبول ظالم در کانال یوتیوبی مشکی مدیا

قسمت آخر استانبول ظالم

اطلاعات بیشتر در مورد سریال استانبول ظالم

جنگی که از آنتاکیا شروع شده و تا استانبول رسیده؛ مبارزه‌ای برای زندگی و به قیمت زنده ماندن: به هم رسدینِ سحر، مادر سه فرزند که در آنتاکیا زندگی می‌کند، و آگاه کارچای ، همشهری او که اکنون در استانبول یکی از غول‌های صنعت حمل و نقل است، همه را به آزمون می‌کشد. قصه از آنجا آغاز می‌شود و جان می‌گیرد که آگاه کاراچای قصد می‌کند یک عروس برای برادرزادۀ معلولش بیاورد. با این همه، مهم نیست آگاه چقدر ثروتمند است و چه کارهایی از او ساخته است؛ برادرزاده‌اش ندیم علیل و ویلچیرنشین است و کاری هم از آگاه ساخته نیست. همین هم، باعث شده نتواند ندیم را داماد کند. او می‌خواهد دختر سحر را با پول راضی به ازدواج با برادرزاده‌اش کند. طوفان به پا می‌شود.
داستانی سراسر عشق و نفرت. مرد ثروتمندی که فکر می‌کند با پول می‌تواند برای برادرزادۀ معلولش عروس پیدا کند. خواهرانی که با هم در جنگ و ستیزند و خانواده‌هایی که عشق و نفرت و صلح و جنگ را درهم آمیخته تجربه می‌کنند و فرومی‌پاشند و باز برمی‌خیزند.

برای ادامه کلیک کنید


l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن