عمومی

توصیه جالب گابریل پین به قاسمی نژاد| مذاکرات با جلالی برای ریاست آکادمی استقلال

توصیه جالب گابریل پین به قاسمی نژاد| مذاکرات با جلالی برای ریاست آکادمی استقلال

یکی از بازیکنان محبوب مربی ایتالیایی استقلال در تمرینات اخیر امین قاسمی‌نژاد است که مورد توجه گابریله پین قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، امین قاسمی نژاد هافبک تهاجمی ۳۴ ساله تیم استقلال که از شهر خودرو مشهد به این تیم پیوست فصل گذشته در ۲۳ بازی برای تیمش ۱۱ گل به ثمر رساند. وقتی این اطلاعات توسط کادر فنی به مربی ایتالیایی استقلال منتقل شد پین با دقت بیشتری تمرینات قاسمی‌نژاد را در روزهای گذشته زیر نظر گرفت و توصیه های جالبی به او کرد.

مربی ایتالیایی استقلال که از سبک مورد نظر فرهاد مجیدی برای ارائه یک فوتبال تهاجمی به خوبی مطلع است در تمرینات فوتبالی روزهای اخیر به قاسمی‌نژاد توصیه کرده با توجه به توانایی بالای شوت زنی و دقت بالایی که در ارسال پاس های خودش دارد باید به محض دریافت توپ، چارچوب دروازه حریف را نشانه گرفته و ضربه اش را بدون معطلی بزند و یا اگر بازیکنی در محوطه جریمه قرار داشت بدون وقفه توپ را با دقت بالا به او واگذار کند.

توصیه اصلی مربی ایتالیایی استقلال به امین قاسمی‌نژاد دریافت سریع و انتقال فوری توپ بوده است. پین معتقد است قاسمی‌نژاد می‌تواند پشت سر مهاجمان یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان استقلال در رسیدن مهاجمان به گل باشد و البته معتقد است با وجود توانایی های بالای قاسمی نژاد ودر چارچوب شناسی که دارد حتی می تواند بهترین گلزن استقلال در فصل بیست و یکم باشد.

 مذاکرات با جلالی برای ریاست آکادمی استقلال/ مهرانپور رفتنی شد

مسئولان باشگاه استقلال تصمیم دارند از مجید جلالی به عنوان رئیس آکادمی این باشگاه استففاده کنند اما این موضوع هنوز نهایی نشده است.

توصیه جالب گابریل پین به قاسمی نژاد| مذاکرات با جلالی برای ریاست آکادمی استقلال

به گزارش فارس، مسئولان باشگاه در صدد هستند تغییرات گسترده ای را در آکادمی این باشگاه ایجاد کنند و در اولین اقدام با مجید جلالی پای میز مذاکره نشسته اند.

جلالی که سال گذشته در مقطعی هدایت نساجی قائمشهر را عهده دار بود هنوز پاسخ نهایی خود را به مسئولان استقلال نداده و در حال بررسی شرایط باشگاه استقلال برای همکاری احتمالی است.

آرش برهانی مهاجم اسبق استقلال که فصل گذشته تیم امید این باشگاه را قهرمان مسابقات کردد یکی دیگر از گزینه های باشگاه استقلال برای ریاست آکادمی است.

با این شرایط جدایی مهرانپور از آکادمی استقلال به عنوان رئیس قطعی شده است.


l
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن