Gem TVgemtvپاورقیپاورقی (ری‌کپ)تردیدتردید قسمت آخرتکرار سریال تردیدتکرار سریال هرجاییجم تی ویداستان قسمت آخر سریال تردید، فصل دومریانریحانریکپ سریال تردیدریکپ سریال هرجاییزمان پخش سریالزمان پخش سریال تردیدزمان پخش سریال هرجاییسریالسریال تردیدسریال ترکیسریال ترکیه ایسریال جم تی ویسریال خارجیسریال دوبلهسریال هرجاییقسمت آخرقسمت آخر سریالقسمت آخر سریال تردیدقسمت آخر سریال هرجاییقسمت آخر فصل دومشکی کلابمشکی مدیامیراننصوحهرجاییهرجایی تردید قسمت آخرهرجایی قسمت آخر

داستان قسمت آخر سریال تردید، فصل دوم


داستان قسمت آخر سریال تردید، فصل دوم

همراهان فصل اول سریال تردید، بی تردید فصل دوم سریال را هم پیگیری می‌کنند. چه اینکه این سریال محبوب و زیبا، در همان فصل اول و قسمت اول با ماجرای درگیرکننده‌اش بیننده را با خودش همراه می کند و در ادامه و تا پایان فصل اول ما را با سوال‌هایی مواجه می کند که پاسخشان را در فصل دوم پیدا خواهیم کرد.
ما هم به اندازه میران در داستان‌هایی که از گذشته برایمان گفته شده تردید می‌کنیم؛ هر چند که دوست داریم به اندازه ریحان به بی‌گناهی عزیزانش مطمئن باشیم.
قدرت عشق بزرگ و نفرت عمیقی که میران را دچار این تردید دیوانه‌کننده کرده، ما را هم با خودش همراه می‌کند و کشمکش بین عزیره و ریحان که مثل دو فرشته خیر و شر، نگهبان میران هستند، ما را برای دیدن تصمیم نهایی میران کنجکاوتر می کند.
میران و ریحان در سفری بی‌مقصد همراه می شوند و در این مسیر رازهایی برملا می‌شود و میران را دچار تردید بزرگ‌تری می‌کند. انتخاب بین عشق و نفرت، جنگ یا صلح.
همه چیز به هم می ریزد. دو خانواده اصلان‌بی و شاداوغلو وارد جنگی بی‌رحمانه می‌شوند. در میان این همه تردید و خشم و جنگ، تنها چیزی که امن و استوار است عشق میران و ریحان است.

برای ادامه کلیک کنید


l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن