داستان قسمت آخر سریال زن، فصل دوم. بیماری برگشت و بهار را کشت؟ جنگ عارف و سارپ به کجا می‌رسد؟


داستان قسمت آخر سریال زن، فصل دوم. بیماری برگشت و بهار را کشت؟ جنگ عارف و سارپ به کجا می‌رسد؟

به شما حق می دهیم که مشتاق باشید هرچه زودتر بدانید که داستان زندگی بهارِ سریالِ زن به کجا می رسد. چون ما هم کم از شما نداشتیم و قسمت های سریال های تند تند تماشا کردیم تا برسیم به آخر فصل دوم و حالا می خواهیم ماجرا را برای شما بگوییم.
ماجراهای زنی را که هیچ معمولی نیست. دلیل معمولی نبودنش هم، زندگی دشوارش نیست. البته که زندگیش هم معمولی نیست. او همسرش را ناگهانی و به طرز غم انگیزی از دست داده. دو فرزند دارد که زندگی‌شان را با کار دشوار و درآمد ناچیز تامین می‌کند. خانواده‌اش طردش کرده‌اند و و بیماری خطرناکی هم دارد. همه اینها به اضافه اتفاقات و کسانی که خواسته یا ناخواسته، نمی‌گذارند وضعیت بهار ذره ای بهتر شود، زندگی او را تلخ کرده‌اند.
اما معمولی نبودن بهار به خاطر این‌ها نیست. به خاطر خودش است. او با وجود همه دشواری‌ها و تلخی‌ها، هیچ‌وقت نمی‌گذارد شعله کوچک توی قلبش خاموش شود. هیچ کار عجیبی توی زندگی نمی کند؛ اما با صبر و عشق و اشتیاق به زندگی ادامه می‌دهد و از دوست داشتن اطرافیانش دست نمی‌کشد. راز محبوبیت سریال زن هم احتمالا همین باشد. زنی که مثل خیلی از زنها، یک آدم معمولی است؛ اما، قهرمان زندگی خودش است.

برای ادامه کلیک کنید


l

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *