آخر سریال قهرمانپاورقی (ری‌کپ)زیرنویسسریالسریال ترکیسریال چمپیونسریال قهرمانظفر و سلویعروسیقسمت آخر سریال ترکی قهرمانقسمت آخر سریال قهرمانقسمت آخر قهرمانقفقازقهرمانقهرمان دوبله فارسیقهرمان مشکی ترککافکاسگودال قهرمان مشکیمرگ قفقازمرگ قهرمانمرگ کافکاس

داستان قسمت آخر سریال قهرمان. قفقاز می‌میرد؟ آیا گونش درمان می شود؟ آیا فیرات با سونا ازدواج می کند؟


داستان قسمت آخر سریال قهرمان. قفقاز می‌میرد؟ آیا گونش درمان می شود؟ آیا فیرات با سونا ازدواج می کند؟

اگه تا امروز در اکثر سریال‌های ترکی این زن ها و مادرها بودند که مثل اوشین ما را با داستان‌های پر سوز و گدازشان همراه می کردن، سریال قهرمان توانست ما را با داستان رنج‌های یک پدر همراه کند. یکی دو قسمت از سریال قهرمان را که دیده ببینید، بعید است بتوانید بیخیال داستان پدری شوید که دنیا با او سر لج افتاده و از هر طرف محاصره‌اش کرده و گذشته و آینده را خراب کرده روی سرش. قصه قهرمان بدنامی که سالها برای خودش و نامش و شهرتش مبارزه کرده و پیروز شده، ولی حالا زندگی چند مشت چانانه حواله‌اش می‌کند و ناچارش می‌کند که این بار، برای نجات زندگی پسرش، گونش، برای ناک اوت نشدن در مسابقه زندگی و شکست نخوردن به عنوان یک پدر، به رینگ برگردد. فیرات یا همان قفقاز افسانه ای در مسیر بزرگ ترین مبارزه عمرش، در مسیر مبارزه با زندگی، با کسانی رو به رو می‌شود و پی به رازهایی می‌برد که زندگی‌اش را برای همیشه عوض می‌کنند.
آخرش چه می‌شود؟ می‌برد یا خاک می‌شود؟ ما هم مثل شما بی‌تاب پیدا کردن پاسخ این پرسش شدیم و زودتر رفتیم سراغ قسمت آخر و حالا می‌خواهیم برای شما تعریفش کنیم. پس اگر شما هم می‌خواهید بدانید که سرنوشت قهرمان چی می‌شود و در انتهای مسیر پر پیچ و خم چه در انتظار او و گونش است، این ویدئو برای شماست.

برای ادامه کلیک کنید


l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن