رونمایی ابرخودرو جدید هنسی به نام Depp Space تا سال 2026

رونمایی ابرخودرو جدید هنسی به نام Depp Space تا سال 2026

ابرخودرو جدید هنسی با ۶ چرخ و ۶ موتور و قیمت نجومی در راه است. هنسی پژوه جدید Depp Space را در سال ۲۰۲۶ میلادی معرفی خواهد کرد.

هنسی از ابرخودرو جدید خود با نام Depp Space پرده برداشت. این ابرخودرو جدید هنسی که در سال ۲۰۲۶ میلادی رونمایی می شود از چیدمان صندلی به شکل الماسی بهره می برد و در قالب یک کلاس خودرویی جدید با نام هایپر- GT روانه بازار خواهد شد.

رونمایی ابرخودرو جدید هنسی به نام Depp Space تا سال 2026

آشنایی با ابرخودرو جدید هنسی

ابر خودرو جدید هنسی دارای ۶ چرخ و ۶ پیشرانه الکتریکی بوده که به صورت ترکیبی قدرتی برابر با ۲۴۰۰ اسب بخار را ارائه خواهند داد. علاوه‌براین، محصول جدید هنسی حدود ۳ میلیون دلار قیمت خواهد داشت که احتمالا می تواند لقب گران قیمت ترین خودرو الکتریکی تاریخ را از آن خود کند.

از آنجایی که هنسی در تولید ابرخودروهای بنزین سوز با موتورهای ۸ سیلندر سابقه طولانی دارد، عرضه این محصول الکتریکی کمی عجیب به نظر می رسد ، اما این خودروساز برای پروژه جدید خود کاملا جدی است. هنسی برای محصول جدید خود از شاسی فیبر کربن کاملا منحصربه فردی استفاده کرده و در ساخت آن با شرکای فنی معروفی نیز همکاری خواهد داشت.

رونمایی ابرخودرو جدید هنسی به نام Depp Space تا سال 2026

هنسی قصد دارد شاهکارهای تاریخی نظیر بوگاتی رویال را زنده کند و به همین دلیل به دنبال تولید یک محصول کامل متفاوت با عملکرد فنی بالا است که طراحی جدیدی از ابرخودروها را ارائه خواهد کرد.

ابرخودرو F5 به عنوان یکی از آخرین محصولات این خودروساز محسوب می شود که از یک پیشرانه V8 با حجم ۶.۶ لیتر و ۲ توربوشارژر بهره می برد که میتواند قدرتی برابر با ۱۸۰۰ اسب بخار را به تولید برساند. حداکثر سرعت این خودرو نیز ۵۰۰ کیلومتر بر ساعت است. البته هنسی F5 فقط در تعداد ۲۴ دستگاه به تولید رسیده، اما این خودروساز اعلام‌کرد در سال ۲۰۲۲ میلادی مدل سقف تاشو آن را نیز به بازار عرضه خواهد کرد.

رونمایی ابرخودرو جدید هنسی به نام Depp Space تا سال 2026

پروژه Depp Space بعنوان یکی از جاه طلبانه ترین پروژه های هنسی محسوب می شود. این خودرو از شاسی بسیار بزرگ تری بهره می برد تا بتواند برای قرارگیری ۳ ردیف صندلی فضای مناسبی را فراهم سازد. هنسی اعلام کرد چنین طراحی فضای لوکسی همانند جت های شخصی را ارائه خواهد داد. همچنین هر چرخ این ابرخودرو به یک پیشرانه جداگانه مجهز خواهد بود. البته در خصوص فناوری های استفاده شده در این پیشرانه ها اطلاعاتی در دست نیست.

هر پیشرانه ابرخودرو جدید هنسی که توسط شرکت کازورث انگلیس ساخته شده قادر است قدرتی برابر با ۴۰۰ اسب بخار را به تولید برساند. همچنین شرکت انگلیسی دلتا موتور اسپرت نیز بعنوان یکی دیگر از شرکای هنسی در این پروژه محسوب می شود. گفتنی است هنسی اعلام کرد قصد دارد ۱۰۵ دستگاه از این ابرخودرو را تولید و به بازار عرضه کند.


l

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *