بازیگرانبوی توت فرنگیبوی توت‌فرنگیپاورقی (ری‌کپ)دانلود سریال ترکیسریالسریال بوی توت فرنگیسریال بوی توت فرنگی قسمت 20سریال بوی توت‌فرنگیسریال ترکیسریال ترکیه ای

سریال بوی توت فرنگی قسمت 20


سریال بوی توت فرنگی قسمت 20

سریال بوی توت فرنگی قسمت 20 دوبله فارسی

شب، دنیز با ولکان تماس گرفته و در حین صحبت، از رابطه ولکان با آسلی سوال می پرسد. ولکان میگوید که آنها فرمالیته دوست شده بودند و بخاطر خرابکاری های بوراک بوده است. او از دنیز میخواهد که این حرفها بین خودشان بماند.
نهاد با بوراک تماس گرفته و از اینکه می فهمد بوراک تا شب در کلوپ مانده و کار میکند، متعجب می شود. او مطمئن است که بوراک از فردا دیگر سر کار نمی رود زیرا اهل کار کردن نیست.
آسلی و بوراک کارها را تمام کرده و به سمت خانه می روند. در مسیر، آسلی از شرایط سخت زندگی بعد از فوت پدرش و اینکه از سن پایین مشغول به کار شده و تلاش کرده است، با بوراک صحبت میکند و روی او تأثیر می‌گذارد. آسلی کمی جلوتر پیاده شده و قبل از بوراک داخل خانه می رود تا کسی شک نکند. او در اتاق با دیدن وسایل نقاشی و تابلو هایش، خوشحال می شود و از امل تشکر میکند.
شب بعد از خوابیدن سلدا و نهاد، بوراک برای خوردن غذا به آشپزخانه می رود. همزمان، آسلی نیز گرسنه شده و به آشپزخانه می رود. بوراک برای هر دویشان ساندویچ درست کرده و آنها مشغول خوردن می شوند.

برای ادامه کلیک کنید


l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن