بازیگرانبوی توت فرنگیبوی توت‌فرنگیپاورقی (ری‌کپ)دانلود سریال ترکیسریالسریال بوی توت فرنگیسریال بوی توت فرنگی قسمت 36سریال بوی توت‌فرنگیسریال ترکیسریال ترکیه ای

سریال بوی توت فرنگی قسمت 36


سریال بوی توت فرنگی قسمت 36

سریال بوی توت فرنگی قسمت 36 دوبله فارسی
 

ادا با دوستش جانسو بیرون می رود و در مورد اتفاقات اخیر و دیدن مادرش با او درد و دل میکند. او با اینکه از نبودن مادرش در تمام این مدت ناراحت است، اما با این حال دوست دارد حرفهای او را باور کند و تصور میکند که او به اجبار آنها را ترک کرده است.
نهاد به خانه رفته و وقتی سلدا می فهمد که باشاک به شرکت نیز آمده ، به شدت کلافه و عصبی می شود و نیت باشاک از اذیت کردن خانواده را درک نمیکند. او از نهاد میخواهد هر طور که شده باشاک را از آنها دور کند، زیرا مایه دردسر است.
اردم غنچه را به یک رستوران شیک و گران قیمت می برد. او در مورد برنده شدن در شرط بندی چیزی نمی‌گوید و میگوید که عمویش برای او پول فرستاده تا او کار جدیدی را شروع کند. او با غنچه مشورت کرده و تصمیم میگیرند که با هم یک قنادی کوچک باز کنند و از آسلی نیز برای کیک پزی کمک بگیرند. غنچه با آسلی تماس میگیرد و از او میخواهد که شب به همراه بوراک پیش آنها بروند تا با هم باشند. آسلی از امل اجازه گرفته و سپس به بوراک پیام میدهد.

برای ادامه کلیک کنید


l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن