آکچا و افه در سریال بچهافهاکچااولین قسمت سریال بچهبازیگرانبازیگران سریالبازیگران سریال بچهبچهپاورقی (ری‌کپ)ترکیترکیهترکیه ایخلاصه ی داستان سریال ترکی Cocuk بچهدانلود سریال ترکیسریالسریال بچهسریال بچه دوبله فارسیسریال بچه قسمت 60سریال ترکیسریال ترکی بچهسریال چوجوکفیلمفیلم ترکی

سریال بچه قسمت 60


سریال بچه قسمت 60

سریال بچه قسمت 60 دوبله فارسی
مشکل اصلی من اینه که پسر آسیه هستم

در تعمیرگاه، ماشینی تصادفی برای تعمیر می آورند. دوستان حسن تعمیر ماشین در زمان محدود را محال میدانند، اما حسن قبول میکند که تا شب ماشین را تعمیر کند. او از نا امیدی دوستانش عصبی شده و خودش تنهایی دست به کار می شود.
امینه و زینب هنگام برگشت از بازار، با آقا شاهین، یکی از دوستان امینه رو به رو می شوند. شاهین آنها را سوار ماشین میکند و به خانه می رساند. او که از زینب خوشش آمده، با امینه درباره او صحبت میکند.امینه با خوشحالی داخل خانه می آید و در مورد پولدار بودن شاهین با زینب حرف می زند و می‌گوید که از زینب خوشش آمده. زینب بخاطر پولدار بودن شاهین، کمی وسوسه می شود. امینه شاهین را برای شام به خانه دعوت میکند تا آنها بیشتر با هم آشنا شوند. او مدام عکسهای شبکه اجتماعی شاهین را به زینب نشان میدهد تا پولدار بودن او را نشان دهد.
آسیه به تعمیرگاه حسن می رود تا با او صحبت کند. حسن که بخاطر بیرون شدن از خانه آسیه از او عصبانی است، به او میگوید که تا به حال از همه جا رانده شده و حالا نیز مادرش او را از خانه بیرون کرده است.

برای ادامه کلیک کنید


l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن