بازیگران سریال روزگارانی در چکوراواپاورقی (ری‌کپ)چکوراواروزگارانی در چکوراواروزگارانی در چوکورواروزی روزگاری در چکوراواسریالسریال ترکیسریال ترکی چکوراواسریال ترکی روزگارانی در چکوراواسریال چکوراواسریال روزگارانی در چکوراواسریال روزگارانی در چوکوروا قسمت 46

سریال روزگارانی در چوکوروا قسمت 46


سریال روزگارانی در چوکوروا قسمت 46

سریال روزگارانی در چکوراوا قسمت 46
زلیخا عاشق دمیر شد و ازش باردار بود

زلیخا تا شب روی پله نشسته و داخل نمی رود. هوا بارانی شده و زلیخا خیس می شود. دمیر به خانه آمده و با دیدن زلیخا در آن وضعیت او را سریع به داخل می برد و خشک میکند. سپس برای او غذا می آورد تا گرم شود. زلیخا فقط از دمیر پسرش را میخواهد. دمیر به او میگوید که جای عدنان امن است و مشکلی نیست. او حاضر به آوردن عدنان پیش زلیخا نیست.
روز بعد، هونکار از بیمارستان مرخص می شود و به خانه می آید. او بخاطر نبودن عدنان در خانه متعجب می شود. دمیر تعریف میکند که زلیخا قصد فرار داشته و او متوجه شده بود که زلیخا اسلحه را در کشو پنهان کرده، برای همین فشنگ های آن را خالی کرده بود و وقتی که زلیخا در اتوبوس بوده، او را پیدا کرده و برگردانده است. او هونکار را بخاطر اعتماد به زلیخا مقصر میداند و میگوید که تا زمانی که به او اعتماد نداشته باشد پسرش را به خانه نمی آورد.
هونکار به کارخانه‌ ییلماز می رود. ییلماز با دیدن او عصبی می شود. هونکار میگوید که قصد توضیح واقعیت را دارد.

برای ادامه کلیک کنید


l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن