Gem TVgemtvادامه سریال سیب ممنوعهبازیگران سریال سیب ممنوعهپاورقیپاورقی (ری‌کپ)تکرار سریال سیب ممنوعهجم تی ویداستان سریال سیب ممنوعهریکپ سریال سیب ممنوعهزمان پخش سریالزمان پخش سریال سیب ممنوعهزیرنویس سیب ممنوعهسریالسریال ترکیسریال ترکیه ایسریال جم تی ویسریال خارجیسریال دوبلهسریال سیب ممنوعهسریال سیب ممنوعه قسمت 202سیب ممنوعهسیب ممنوعه با زیرنویسقسمت جدید سیب ممنوعهماجرای سریال سیب ممنوعهمشکی کلابمشکی مدیا

سریال سیب ممنوعه قسمت 202


سریال سیب ممنوعه قسمت 202

سریال سیب ممنوعه قسمت 202 دوبله فارسی
هالیت با کسی رابطه داره

صبح، زرین به اتاق هالیت می رود تا قبل از رفتنش با او کمی صحبت کند. او به هالیت میگوید که حس میکند مشکلاتی دارد و آنها را پنهان میکند. سپس غیر مستقیم به او میگوید که رفتارهایش برای او آشناست و حتما کسی وارد زندگی اش شده است. هالیت عصبی شده و انکار میکند. زرین دیگر بحث را ادامه نمی‌دهد.
ییعیت به شرکت و پیش نادر می رود و خبر رفتنش را میدهد.
او در مورد خداحافظی کردن با لیلا دو دل است‌. نادر به او میگوید که بهتر است با توجه به تصمیمی که در عمرود لیلا دارد با او برخورد کند، و اگر احتمال میدهد که قرار است دوباره با یکدیگر باشند، از او خداحافظی نکند تا ذهنش درگیر نشود.
اندر با ییلدیز قرار می گذارد تا در مورد خیانت هالیت با او صحبت کند.‌ ییلدیز در مورد رفتارهای بد اخیر هالیت با او صحبت میکند و با ناراحتی، در مورد کنسل کردن جشن تولدش نیز خبر میدهد. او با این حال میگوید که تمامی این ها را بخاطر پسرش تحمل میکند تا او بی پدر بزرگ نشود. او با بغض می‌گوید که می‌تواند باز هم زندگی خوبی با هالیت داشته باشد و خوشبخت باشد.

برای ادامه کلیک کنید


l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن