Gem TVgemtvادامه سریال سیب ممنوعهبازیگران سریال سیب ممنوعهپاورقیپاورقی (ری‌کپ)تکرار سریال سیب ممنوعهجم تی ویداستان سریال سیب ممنوعهریکپ سریال سیب ممنوعهزمان پخش سریالزمان پخش سریال سیب ممنوعهزیرنویس سیب ممنوعهسریالسریال ترکیسریال ترکیه ایسریال جم تی ویسریال خارجیسریال دوبلهسریال سیب ممنوعهسریال سیب ممنوعه قسمت 211سیب ممنوعهسیب ممنوعه با زیرنویسقسمت جدید سیب ممنوعهماجرای سریال سیب ممنوعهمشکی کلابمشکی مدیا

سریال سیب ممنوعه قسمت 211


سریال سیب ممنوعه قسمت 211

سریال سیب ممنوعه قسمت 211 دوبله فارسی
از روی خشم به نادر بله گفتم

هالیت از حرف ییلدیز شوکه شده و در عوض نادر با خوشحالی بلند شده و ییلدیز را به اتاق خودش هدایت میکند تا با یکدیگر حرف بزنند. هالیت نیز از حرصش بیرون آمده و به اتاق خودش می رود و جلسه‌ را لغو میکند.
ییلدیز و نادر به اتاق رفته و نادر به او میگوید که برای شب برنامه بگذارند تا بیشتر صحبت کنند.
شب، ییلدیز و مادرش به همراه کایا و اندر و نادر به رستوران می روند. نادر حلقه ای از جیبش درآورده و در دست ییلدیز می اندازد. ییلدیز که از قیافه اش مشخص است که معذب شده و خوشحال نیست، یه بهانه دستشویی بلند شده و اندر نیز چه متوجه رفتار غیر طبیعی ییلدیز شده است، همراه او می رود. ییلدیز به اندر میگوید که از تصمیمش منصرف شده و نمیخواهد با نادر ازدواج کند، و تعریف میکند که بخاطر حرف شاهیکا در مورد حامله بودن لیلی عصبی شده و از روی حرصش این پیشنهاد را قبول کرده است. اندر از شنیدن خبر حاملگی لیلی شوکه شده و مطمئن است که او دروغ گفته است.
هالیت در خانه با ناراحتی نشسته و برای شام نمی رود
زهرا پنهانی ماجرای حاملگی لیلی را به لیلا میگوید و آنها فکر میکنند که هالیت بخاطر این قضیه ناراحت است.

برای ادامه کلیک کنید


l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن