عمومی

شجاع خلیل‌زاده فرزند پرسپولیس است

شجاع خلیل‌زاده فرزند پرسپولیس است

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: به بشار رسن اعلام کردیم که باشگاه مخالف صد درصد جدایی او از تیم است.

به گزارش تسنیم، مهدی رسول‌پناه درباره وضعیت پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ اظهار داشت: ما نامه‌ای به کمیته انضباطی فیفا ارسال کرده‌ایم تا آنها را در جریان پرداختی به برانکو قرار دهیم. در حال آماده کردن نامه‌ای برای برانکو و وکیل‌ او هستیم و انشاء‌الله موضوعی باشگاه را تهدید نکند. ما بر حسب وظیفه، کارمان را انجام می‌دهیم تا خیال هواداران راحت شود. می‌دانیم هواداران ناراحت هستند و سعی می‌کنیم این مسائل را درک کرده و کارها را انجام دهیم.

وی در مورد بحث جدایی بشار رسن تصریح کرد: به رسن گفتیم که باشگاه مخالف صد درصد جدایی ایشان است. رسن قراردادی دارد که بر اساس آن، نمی‌تواند برود. شب گذشته به هتل رفتم و به رسن اعلام کردم که باشگاه مخالف جدایی ا,ست. به او گفتیم قرارداد دارد و باید به آن عمل کند. باشگاه نمی‌تواند نه مخالفتی داشته باشد و نه می‌گذارد که برود. باشگاه در این قضیه جدی است، چون هواداران نگران هستند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص غیبت بشار در تمرینات سرخ‌پوشان گفت: رسن گفت که باید یکی دو روز به عراق برود تا در سالگرد مادرش شرکت کند. از طرفی بار دیگر به باشگاه قطری خواهان رسن نامه‌ای در رابطه با اغوای بازیکن ارسال کرده‌ایم. رسن با ما قرارداد دارد و حقی ندارد که باشگاه دیگری با او مذاکره کند. به تعهدات مالی‌مان عمل کرده‌ایم و خود بشار نیز این مسئله را اعلام کرده است.

شجاع خلیل‌زاده فرزند پرسپولیس است

رسول‌پناه در رابطه با بحث تمدید قرارداد با محمد نادری و وضعیت جدایی شجاع خلیل‌زاده خاطرنشان کرد: قرار بود نادری امروز به باشگاه بیاید و منتظرش هستیم. با شجاع نیز قرار است مذاکره کرده و او را راضی کنیم. خلیل‌زاده افتخار پرسپولیس است و تمام دغدغه ما توافق با این بازیکن است.

وی در واکنش به اینکه گفته می‌شود نادری به تماس‌های باشگاه پاسخ نمی‌دهد، گفت: ما با مدیربرنامه‌های نادری در ارتباطیم و امروز منتظر او هستیم. مدیربرنامه‌های نادری دیروز اعلام کرد که امروز می‌آید و در حال حاضر نیز منتظر او هستیم.

شجاع خلیل‌زاده به پرسپولیس OK داد

خبرآنلاین نوشت: در شرایطی که گفته می شود شجاع خلیل زاده در آستانه جدایی از تیم پرسپولیس و پیوستن به یک باشگاه قطری قرار دارد، حسین قدوسی، مدیر سابق روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با انتشار یک استوری مدعی شد که شجاع خلیل زاده به پرسپولیسی ها “ok” داده است.

شجاع خلیل‌زاده فرزند پرسپولیس است

بیانیه پرسپولیس درباره شجاع خلیل‌زاده: او فرزند پرسپولیس است و در تیم خواهد ماند

باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه‌ای درباره وضعیت شجاع خلیل‌زاده توضیحاتی ارائه کرد. در این بیانیه آمده است:

«شجاع خلیل‌زاده فرزند پرسپولیس است.

به اطلاع هواداران عزیز می‌رساند در روزهای اخیر صحبت‌هایی در خصوص ادامه همکاری آقای خلیل‌زاده و پرسپولیس مطرح گردیده که لازم می‌دانیم موارد زیر را جهت تنویر افکار عمومی بیان کنیم:

۱.  آقای خلیل‌زاده پیش از اعزام به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بارها حضوری و تلفنی عشق و علاقه اثبات شده خود را بیان نمود تا بتواند سال‌های بیشتری در باشگاه، افتخار آفرین باشد.

۲.  مشغله‌های مربوط به جذب بازیکنان و فراهم کردن مقدمات سفر به قطر به قدری سنگین بود که رسیدگی به وضعیت ایشان و سایر بازیکنان تیم به بعد از مسابقات موکول شد زیرا تا شروع فصل جدید لیگ بازه زمانی مورد نیاز وجود داشت.

۳.  متاسفانه در این مدت سوءتفاهماتی پیش آمد که برخلاف واقعیت موجود تصویر غیر واقعی از رابطه آقای خلیل‌زاده و باشگاه به نمایش گذاشت که به هیچ وجه صحت نداشته و ندارد.

۴. به صراحت اعلام می‌دارد آقای شجاع خلیل‌زاده همیشه علاقه و وفاداری خود را به باشگاه ثابت نموده و همواره در خدمت پرسپولیس بوده و در ادامه نیز همراه تیم خواهد ماند.

۵. باشگاه پرسپولیس تاکید می‌نماید آقای شجاع خلیل‌زاده توقع غیرمنطقی از باشگاه نداشته و ایشان و سایر بازیکنان تیم مورد توجه و حمایت بوده و هستند.»


l
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن