dizikadinkadin diziKadın FragmanKadın Fragmanlarıبازیگر زنبازیگران زنبازیگران زن ترکیهبازیگران سریال زنپاورقی (ری‌کپ)ترکیترکیهترکیه ایجم تی ویخلاصهداستاندانلود سریالدوبلهزبان اصلیزنزیرنویسزیرنویس چسبیدهسریالسریال ترکیسریال زنسریال زن قسمت 9سریال کادینفیلمفیلم ترکیفیلم و سریال ترکیکادینمعرفیمعرفی سریالمعرفی سریال زن

سریال زن قسمت 9


سریال زن قسمت 9

سریال زن قسمت 9 دوبله فارسی
مطمئنم در مورد سارپ دروغ گرفته‌اند

ویدئوهای دیگر مشکی را فراموش نکنید:
آنچه پیش از تماشای سریال «گودال» باید بدانید

داستان قسمت آخر سریال گودال، فصل اول: گودال از دست می‌رود؟ وارتلو بابای تازه گودال می‌شود؟ سنا نجات پیدا می‌کند؟ صالح و سعادت به هم می‌رسند؟

پنج دلیل برای تماشای سریال گودال؛ طرفداران کارادایی فرصت تماشای این سریال را از دست ندهند

سریال گودال را ببینیم یا نبینیم؟ پربیننده‌ترین سریال ترکیه‌ای سال‌های اخیر، اکنون با دوبله فارسی

اطلاعات بیشتر در مورد سریال گودال

بهار، زن جوانی است که صاحب دو فرزند به نام های نیسان و دوروک است. او موقع خواباندن دختر و پسرش برای آنها داستان تعریف می کند و از آشنایی خودش و پدر بچه ها حرف می زند. آنها در یک کشتی با هم آشنا شده بودند. سارپ، شوهرش، مرد شوخ طبعی بود که در اولین دیدارشان از بهار خواسته بود برایش ترانه ای بخواند و بهار هم برایش خوانده بود… سپس سارپ شماره اش را از او خواسته بود که بهار امتناع کرده بود. سارپ بین جمعیت شروع به خواندن کرده بود که این کار باعث شده بود بهار از نگاه مردم به آنها معذب شود و شماره اش را ناچارا به سارپ بدهد که این آشنایی منجر به ازدواج آنها شده بود.

برای ادامه کلیک کنید


l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن