عمومی

مورینیو خواهان جذب ایکاردی شد /  مسی در پاریس چقدر حقوق می گیرد؟

مورینیو خواهان جذب ایکاردی شد /  مسی در پاریس چقدر حقوق می گیرد؟

آقای خاص در صورتی که مهاجم بوسنیایی‌اش را در این تابستان از دست بدهد، روی اضافه شدن مهاجم پاری‌سن‌ژرمن به ترکیب تیمش حساب می‌کند.

به گزارش تسنیم، ادین ژکو که هنوز یک سال دیگر با باشگاه رُم قرارداد دارد، مورد توجه باشگاه اینتر قرار دارد و یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های جانشینی روملو لوکاکو در ترکیب نراتزوری است. ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی جالوروسی اما مخالف جدایی این مهاجم بوسنیایی است.

روزنامه ایتالیایی «رپوبلیکا» حالا خبر می‌دهد در صورتی که ژکوی ۳۵ ساله در این تابستان از رُم جدا شود، آقای خاص روی اضافه شدن مائورو ایکاردی به ترکیب تیم تحت هدایتش برنامه‌ریزی جدی خواهد کرد. مورینیو که احتمال جدایی ژکو را می‌دهد از مدیران باشگاه رُم خواسته تا مهاجم آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن را به خدمت بگیرند.

بر اساس گزارش این روزنامه، مدیران باشگاه رُم ملاقاتی هم با ایکاردی داشته‌اند، اما در صورتی که ژکو در نهایت در این تابستان در رم بماند، آنها قید به خدمت گرفتن مهاجم پیشین اینتر را خواهند زد. گفته می‌شود دووان زاپاتا مهاجم کلمبیایی آتالانتا محتمل‌ترین گزینه جانشینی لوکاکو در اینتر است.

در سوی دیگر روملو لوکاکو پس از دو فصل حضوری موفق در اینتر در آستانه عقد قرارداد با چلسی قرار دارد. او فصل اخیر با به ثمر رساندن ۲۴ گل در ۳۶ بازی سری A نقش بسزایی در قهرمانی اینتر در این رقابت‌ها آنهم پس از ۱۱ سال داشت و در نهایت هم به‌عنوان ارزشمندترین بازیکن فصل سری A معرفی شد.

ایکاردی هم که در تابستان ۲۰۱۹ در پی بروز یکسری اختلافات میان او و مدیران باشگاه اینتر و کنار گذاشته شدنش از برنامه‌های تاکتیکی آنتونیو کونته، برای یک فصل به پاری‌سن‌ژرمن قرض داده شد و در نهایت در تابستان گذشته قراردادش با این باشگاه فرانسوی تا سال ۲۰۲۴ قطعی شد، تاکنون در ۶۴ بازی ۳۴ گل برای PSG به ثمر رسانده است.

مسی در پاریس چقدر حقوق می گیرد؟

برخی رسانه‌های فرانسوی و خبرنگاران اروپایی از رقم قرارداد مسی با پاریس پرده برداشتند.

مورینیو خواهان جذب ایکاردی شد /  مسی در پاریس چقدر حقوق می گیرد؟

به گزارش فارس، باشگاه پاری سن ژرمن در یک قدمی جذب لیونل مسی قرار گرفته و به نظر می‌رسد این انتقال به زودی رسمی شود. 

نیکولا شیرا، خبرنگار مشهور اروپایی عنوان کرد که مسی قرار است سالیانه ۵۰ میلیون یورو از پاریس دستمزد بگیرد. قرارداد او ۲ ساله تعیین شده ولی این بازیکن می‌تواند تا سال ۲۰۲۴ در پاریس بماند.

اکیپ فرانسه نیز گزارش داد که قرارداد مسی ۲ سال به اضافه یک سال خواهد بود و قرار است این بازیکن هفته‌ای رقم ۷۶۹ هزار یورو دریافت کند. به عبارتی به گفته اکیپ پاریس در این ۳ سال قرار است ۱۲۰ میلیون یورو به مسی دستمزد بدهد.

پاریس در این تابستان بازیکنان بزرگ زیادی را خریداری کرده و می‌خواهد هر طور شده قهرمان اروپا شود. راموس، واینالدوم، دوناروما و اشرف حکیمی دیگر خریدهای سن ژرمن هستند و باید پوچتینو چه عملکردی می‌تواند از خود به ثبت رساند.


l
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن